Naše služby

Zásadně pracujeme s luxusními produkty od značek GERnétic a DARPHIN.

Péče o obličej

Obličej je nejviditelnější částí ženského těla. Je proto potřeba o něj důkladně pečovat kvalitními přípravky. Nabízíme Vám špičkovou ošetřující kosmetiku a ucelenou řadu přípravků pro použití na obličej. Vaše pleť bude po jejich aplikaci svěží, čistá, plná života a především zdravá.

Aknetická pleť

Akné je charakterizované zánětem mazových žláz a vlasových folikulů. Nejčastěji postihuje obličej, hrudník, ramena a záda. Začíná se projevovat většinou v pubertě, obvykle ustupuje kolem dvacátého roku, ale může přetrvávat až do dospělosti. Postihuje muže i ženy (u mužů se vyskytuje častěji a také v těžších formách). Problému akné je třeba se věnovat včas, aby nedošlo k nenávratnému poškození pokožky.

Pro muže

Opravdové vyhlazení a vypnutí vrásek spojené s celkovým zpevněním obličejových kontur. High-tech produkty s širokou škálou vitaminů, stopových prvků, výtažků z mořských řas a vzácných rostlinných olejů.

Prodlužování řas

Prodlužování a zahušťování řas provádíme  připevněním jedné řasy na vaši přirozenou řasu. Je možný výběr i z několika délek a hrubosti. Řasy mají přirozený vzhled, jsou lesklé, jemné a lehké. Nezatěžují vlastní řasy ani jim neškodí. Po prodlužování na očích řasy nejsou cítit, jsou jako vlastní. Používaná lepidla se při běžném nošení nevypařují a nedráždí. Prodloužené řasy není potřeba dále líčit, jsou výrazné samy o sobě, takže si tím ráno před prací/školou ušetříte několik desítek minut. Jsou vhodné i na úplně světlé řasy, které se díky nim dokonale zvýrazní. . Řasy vydrží ve sprše, při sportu, plavání, společenských akcích a dokonce také i v sauně či páře. Řasy vydrží až dva měsíce a s průběžnou péčí i mnohem déle. 

Poprsí a dekolt

Kůže na prsou podléhá stejně jako kůže kdekoli na těle předčasnému stárnutí , reaguje na radikální redukční kůry, stres, nesprávnou výživu, těhotenství a nadměrné slunění. Proto by každá žena měla o pokožku na prsou náležitě pečovat.

Péče o poprsí GERnétic

A kdy začít s péčí o poprsí? Nikdy není příliš brzy! Tak jako se staráme o to, abychom měli hebkou pleť na obličeji, musíme pečovat i o prsa. Francouzská kosmetika GERnétic nabízí špičkové přípravky, které jsou svým složením přímo předurčené pro citlivá prsa. Obsahují vysokou koncentraci účinných látek, rostlinné výtažky a substance zpevňující pokožku. Zabezpečí dokonalou výživu buňkám prsní tkáně, zamezí předčasnému ochabnutí, ale dovedou napravit i to co způsobila například dovolená s přehnaným opalováním, redukční dieta, nebo těhotenství. Tvar a velikost poprsí jsou částečně geneticky předurčené, ale v současné moderní době je možné do určité míry ovlivnit i tyto faktory. Nemám na mysli vložení prsních implantátů, ale systematickou péči a pravidelné nanášení špičkových výrobků, kosmetiky GERnétic. Produkty, které díky využití nejnovějších poznatků v oblasti buněčného výzkumu jsou schopny ovlivnit velikost a tvar poprsí.

K dosažení dobrých výsledků je velmi důležité pravidelné denní nanášení tonika SEINO, buněčného stimulátoru ENDO SPECIAL PLUS a krému MACRO 2000. Při ošetření poprsí zjistíte, že přípravky GERnétic opravdu působí. Po ošetření na lehátku Vás kosmetička změří a Vaše prsa budou pozvednuta o 1–2 cm.Výrobky GERnétic určené k ošetření poprsí neošetřují pouze povrch pokožky, ale aktivní látky pronikají do těla. Tohoto efektu je možné využít i ze zdravotního hlediska - k urovnání menstruačního cyklu, k odstranění bolestivé menstruace, nebo potlačení nepříjemných projevů u žen v klimakteriu. MUDr. Laporte doporučuje tyto produkty i ženám, kterým se nedaří otěhotnět.

Masáže

Dornova metoda

Dornova metoda je jemná manuální terapie, jejíž pomocí jsou klouby a obratle bezpečně a přesně uváděny zpět do svých původních správných poloh.

Příčinou nesprávných poloh obratlů mohou být fyzické potíže jako např. výrony způsobené nehodami nebo při sportu, rozdílná délka dolních končetin, zkrácení svalů nebo i citové problémy člověka. Protože při léčení Dornovou metodou se uvolňují fyzické i psychické bloky, můžeme ji považovat za celostní metodu, která léčí nejen příznaky nemoci, ale i samotné příčiny onemocnění.
 


Dornova metoda je druhem jemné manuální terapie, při které se klouby a obratle pacienta na milimetr přesně uvedou do správné polohy. Současně se tím otevřou brány energie, které mohou v člověku lépe proudit. To vše se děje volným a přirozeným pohybem ošetřovaného za jeho účasti a pomocí jemného tlaku palců terapeuta. Přitom terapeut nikdy nepřekročí práh bolesti a díky tomu, že pohyb není prováděn trhnutím, je tato metoda bezpečná. Například při napravování nesprávných poloh obratlů se pohybem obchází svalová ochrana a jemným tlakem tak může být obratel přiveden do správné polohy bez nežádoucích vedlejších účinků. V praxi se většinou provádí při prvních dvou návštěvách komplexní vyšetření a ošetření kloubů a páteře pacienta. Náprava obratlů se vždy provádí aktivním pohybem pacienta. Terapeut zjistí, na kterou stranu je obratel vychýlen, a pacient volným kyvadlovým pohybem houpe protější rukou nebo nohou dopředu a dozadu. Terapeut vytvoří jemný protitlak na příslušný obratel, který tak sám dosedne na správné místo. Po ošetření obratle nebo kloubu terapeut ošetřované místo jemně hladí oběma rukama směrem ke konci končetin nebo ke kostrči. Tím se podpoří volný pohyb uvolněné energie v těle.

Četnost ošetřování je individuální a již po dvou ošetřeních by se měla dostavit úleva. Optimální je ošetření 1 - 2 krát týdně, ve vleklých a těžších případech může léčení trvat i několik měsíců. Je nutné během léčby a po ošetření dostatečně pít, aby se uvolněné nečistoty a usazeniny z kloubů a vazů mohly dobře vylučovat. Tělo se tak také snáze zbavuje všech svých jedů. Za dostatečné množství tekutin se považuje tělesná hmotnost vynásobená 0,03 l (pokud ošetřující lékař nedoporučí jinak).

Dornovou metodou mohou být ošetřeni téměř všichni lidé, pokud jsou jen trochu mobilní. Dornova metoda vyrovnává statiku těla, může pomoci u různých potíží a bolestí pohybového aparátu jako jsou bolesti zad, kyčlí, kolen, tenisový loket, skolióza, rozdílná délka dolních končetin (pokud se nejedná o vrozenou vadu), při potížích s čelistmi, polykáním. Dále může pomoci při bolestech hlavy, krátkozrakosti, střevních potížích, křečových žilách, srdeční arytmii, problémech s koncentrací u dětí, šumění v uších, vysokém krevním tlaku, závratích, znecitlivění v rukou a žaludečních potížích. Ošetření se neprovádí při akutních zánětech, těsně po operacích a při osteoporóze v pokročilém stádiu.

Dornova metoda je jednoduchá a efektivní možnost, jak pomoci lidem při nejrůznějších potížích. Důležitá je ovšem spolupráce a pomoc pacienta, který si musí být vědom své spoluodpovědnosti za svůj zdravotní stav. K dosažení trvalých výsledků je také nutné, aby každý člověk poznal a změnil své trvalé pohybové návyky a vzorce.

RADIOFREKVENCE

Obličejová radiofrekvence

Zbavte se ochablé pleti a získejte dokonalejší tvar obličeje

Obličejová radiofrekvence je metoda známá také pod názvem nechirurgický lifting. Jedná se o neinvazní techniku, tzn. bez chirurgického zákroku a bez anestezie. Obličejová radiofrekvence ochablost pleti, vede k jejímu vypnutí a celkovým výsledkem je dokonalejší tvar obličeje.

Obličejová radiofrekvence spočívá v selektivní aplikaci energie do pokožky, aniž by ji jakkoliv poškodila. Aplikovaná energie aktivně bojuje proti ochablé pleti.

Ošetření je ideální pro osoby s mírně ochablou pokožkou obličeje, krku a dekoltu, které chtějí zlepšit svůj vzhled, aniž by se musely uchýlit k chirurgickému zákroku.

Průběh ošetření

Po odlíčení a tonizaci pokožky provede operátorka radiofrekvenční ošetření pomocí speciální hlavice. Pro podporu výsledků se na závěr každého sezení aplikují kosmetické přípravky - liftingová kaviárová maska a kyselina hyaluronová.

Výsledky ošetření

Výsledkem obličejové radiofrekvence je pevnější pleť s výrazným úbytkem vrásek a zmírněním projevů ochablé pleti. Efektu vypnutí je dosahováno postupně přibližně po jednom měsíci od realizace ošetření, výsledky jsou znatelné po dobu přibližně dvou let. Po podstoupení ošetření tohoto typu může být pokožka lehce začervenalá. Začervenání samovolně zmizí po krátké době.
Obličejová radiofrekvence se může kombinovat s jinými druhy ošetření, jako např. pulzním světlem (fotoomlazení), které zlepšuje texturu pleti a odstraňuje drobné skvrnky. Také je doporučována kombinace s neinvazivní mezoterapií, která pokožku hydratuje, čímž prodlužuje výsledky radiofrekvenčního ošetření. Každé z těchto ošetření se podstupuje v jiném časovém horizontu s tím, že dobře naplánovaný sled ošetření napomáhá dosažení celkového excelentního omlazení obličeje.
Obličejová radiofrekvence nemá žádné vedlejší účinky, není bolestivá (klient cítí pouze teplo v ošetřované oblasti) a ihned po ošetření se klient může vrátit zpět do běžného života.

Frekvence a počet ošetření

Počet potřebných záleží na stavu pokožky každého klienta a na jeho požadavcích. Všeobecně se však doporučují 4-6 ošetření, přičemž mezi ošetřeními by měla být pauza 15-20 dní. Následná udržovací ošetření umožňují zachování dosažených výsledků. Velkou výhodou je, že není kontraindikováno opalování za podmínky, že klient používá vhodný opalovací přípravek.

Tělová radiofrekvence

Zbavte se ochablé pokožky na různých částech těla a vytvarujte si svou postavu

 

Tělová radiofrekvence je neinvazivní metoda, tzn. bez chirurgického zákroku, která velmi účinně a rychle zpevňuje a vypíná pokožku na různých částech těla (bříško, paže, nohy, hýždě, záda). Výborné výsledky tělové radiofrekvence jsou viditelné u ochablé pokožky, bříška po porodu, u partií, u kterých došlo k rychlému úbytku váhy, apod. Principem této metody je vyvolání tepelného efektu, díky kterému je stimulována tvorba nového kolagenu. Jedná se o nebolestivou, bezpečnou a vysoce účinnou metodu k vymodelování postavy a odstranění ochablé pokožky. Je vhodná jak pro ženy, tak pro muže.

Průběh ošetření

 

  • Před ošetřením změříme teplotu na povrchu ošetřované partie. Poté začneme pomocí hlavice a speciálního krému provádět ošetření specifickými tahy do té doby, než teplota ošetřované partie stoupne o 5-6 °C.
  • Ošetření je možné kombinovat s jinými technikami ošetření těla (kavitace, neinvazivní mezoterapie, ...).
  • Ošetření trvá přibližně 25-45 minut.
  • Ošetření je možné provést také před kavitací (přibližně 10 minut radiofrekvence), přičemž díky tepelnému účinku tělové radiofrekvence dojde následně k výraznějšímu úbytku obvodových centimetrů ošetřované partie.

Výsledky ošetření

 

Výsledkem tělové radiofrekvence je viditelně pevnější a pružnější pokožka, dále dochází ke znatelnému zmírnění projevů cululitidy, redukci objemu a celkové tonizaci pleti. Ošetření radiofrekvencí navíc podporuje krevní oběh, což je velmi příznivé pro osoby s oběhovými problémy. Jelikož je díky ošetření podpořeno lepší prokrvování tkání, dochází také k jejímu lepšímu okysličování. Po ošetření je pokožka lehce začervenalá, nicméně tento průvodní jev zmizí v krátké době. Ošetření radiofrekvencí nemá žádné vedlejší účinky a není bolestivé, klient cítí pouze mírné teplo v ošetřované oblasti. Ihned po ošetření se klient může vrátit zpět do běžného života.

Frekvence a počet ošetření

 

Počet ošetření záleží na stavu pokožky každého klienta a na jeho požadavcích, přičemž je doporučováno 4-6 sezení. Mezi jednotlivými ošetřeními by měl být časový odstup přibližně 14 dnů.

 

 

Kosmetika GERnétic

GERnétic je přírodní kosmetika, která používá výtažky ze 187 rostlin. Společnost GERnétic vyvíjí a produkuje špičkovou francouzskou ošetřující kosmetiku určenou pro profesionální práci kosmetiček v salonu a následně pro každodenní domácí péči o pleť. Zakladatelem společnosti GERnétic je dr. Albert Laporte, francouzský biolog a lékař, který před více než třiceti lety založil první laboratoř specializovanou na buněčnou biologii se zaměřením na péči o pleť. Filozofie firmy GERnétic je založena na předpokladu, že pokožka odráží vnitřní stav organismu. Kosmetická péče neřeší pouze následky, ale odstraňuje i vnitřní příčiny problémů. Kosmetika GERnétic zamezuje předčasnému stárnutí pokožky, ošetřuje tukové polštáře, celulitidu a otoky dolních končetin, zpevňuje a modeluje poprsí a dekolt, zeštíhluje a formuje postavu. Zároveň řeší problémy, které se na pokožce mohou vyskytnout, jako např. akné, strie, jizvy, ekzémy, popáleniny, lupénka, plísně, varixy a...

Kosmetika DARPHIN

20.03.2014 00:00
Luxusní francouzská kosmetika pro náročné. Darphin je vysoce kvalitní francouzská značka přírodní kosmetiky. Darphin představuje kosmetickou péči tvořenou na míru a splňuje tak požadavky i té nejnáročnější ženy. Základní suroviny Darphin jsou získávány z ekologicky čistých oblastí, zpracování...

Kontakt

Kosmetika, masáže a regenerační služby U Půjčovny 9
Praha 1
11000

+420721622631
melnit@seznam.cz