Náš tým tvoří:

PANÍ KOSMETIČKA

,,Mým původním oborem, který jsem vystudovala na vysoké škole, byl marketing a ekonomie.

V roce 2008 jsem absolvovala rekvalifikační kurz v kosmetické škole Artiris. Už na první hodině, jsem věděla, že toto je ta správná cesta, to je To co mě naplňuje a opravdu baví! Není nic lepšího, než když je vaše práce taky vaším KONÍČKEM. Neustále se účastním nových kosmetických kurzů s novými technologiemi a obohacuji repertoár svých služeb, abych svým zákazníkům mohla nabídnout jen to nejaktuálnější a nejúčinnější.

Jsem tvůrčí typ a mám ráda práci s lidmi, ráda jim pomáhám a naslouchám. Celý život jsem se zajímala o tváře lidí. Jsou to zrcadla do našich duší. Vyjadřujeme jimi náš momentální duševní i fyzický stav. Každé období našeho života zanechává na naší tváři nějakou tu vzpomínku, ať je to vráska, jizva či piha. Často se snažíme tyto stopy redukovat, odstraňovat nebo maskovat. Vždy mě zajímalo, jak to dělat nejefektivněji, ráda jsem experimentovala s make-upem a zkoušela nové kosmetické technologie.

Největší radost mi dělá, když vidím, že se klienti při mých procedurách uvolní a odreagují od každodenního stresu a domů odcházejí s úsměvem a vnitřním klidem. Ke každému klientovi si pěstuji velice individuální a osobní přístup, vždy se snažím nejdříve soustředit na jeho osobnost a rozpoznat jeho styl/půvab, abych mu dokázala nabídnout nejlepší péči, která je mu šitá na míru. Vždy se snažím svou práci odvádět důsledně a poctivě. Ostatně mí spokojení klienti jsou mojí největší vizitkou.“

PANÍ MASÉRKA

,,Své vysokoškolské vzdělání ekonomického zaměření jsem zakončila titulem Bc.

K masážím jsem se dostala v době, kdy jsem byla se svou dcerou na mateřské dovolené. Jsem velmi aktivní člověk a ráda se vzdělávám, chtěla jsem tento volný čas strávit užitečně a přiučit se něčemu novému. Přihlásila jsem se tedy na rekvalifikační kurz v akademii Dexter.

Masáže mě velmi zaujaly a doslova pohltily, jsou vhodné téměř pro každého v jakémkoli věku a pomáhají výrazně zlepšit naše pracovní výkony. Jejich prostřednictvím pomáhám lidem uvolnit se, odpočinout si, načerpat energii a hlavně odbourat nahromaděný stres a negativní pocity. Kladu velký důraz na kvalitu poskytovaných služeb a osobní kontakt s klienty. Svou specializaci stále rozšiřuji o nové typy masáží, aby si u mě mohl vybrat opravdu každý, a tyto masáže dále obohacuji o nové prvky, a tím se snažím své stálé zákazníky překvapovat něčím novým.

Přijďte alespoň na malou chviličku vyzkoušet naše služby a přesvědčte se, že naše péče je opravdu tak trochu jiná, než na jakou jste zvyklí!

 

 

 

 

 

Kontakt

Kosmetika, masáže a regenerační služby U Půjčovny 9
Praha 1
11000

+420721622631
melnit@seznam.cz