Reference

Nejlepší relax

Monika 09.10.2014
Úžasná děvčata s ještě lepší dušičkou ... taková, kdyby byla všude .... vždycky se moc těším, protože lepší kosmetiku a masáž jsem nezažila ... :-)) Cítím se jak znovuzrozená a odpočatá a hlavně se už nemohu dočkat další návštěvy :-))

Ráj na zemi

Věra Neprašová 05.07.2013
Milé dámy, ale i pánové! Tyto dvě osůbky, to nejsou jen masérky a kosmetičky, to jsou hotové kouzelnice, dobré víly, zkrátka požehnání pro každého, kdo se svěří do jejich něžných ruček. Pokaždé se k nim velmi těším a odcházím velmi nevrlá. Ale ne proto, že bych odcházela nespokojená, ale proto, že už musím domů... :-) Připadám si pokaždé jak znovuzrozená a vřele jejich služby doporučuji každému, koho trápí nějaké problémy, protože taková příjemná masáž nebo kosmetická kůra dokáže člověku pomoci nejen na těle, ale i na duchu. Každopádně stojí za to se někdy nechat i jen tak rozmazlovat.... Přeji vám všem, abyste si tento salon oblíbili stejně tak, jako já.

Re: Ráj na zemi

Kosmetika a masáže 19.03.2014
Moc krát Vám děkujeme za krásná slova, jsme moc rádi, že se Vám u nás líbí. Budeme se těšit na Vaši další návštěvu. .

Velmi spokojená zákaznice

Romana Marková 22.02.2013
Kosmetické ošetření v tomto salónu jsem dotala od dětí k vánocům. Ošetření a masáž, jedním slovem skvělé. Krásné, voňavé a uvolňující.
Předčilo to mé očkávání.
Vřele doporučuji!!!
Romana

Re: Velmi spokojená zákaznice

Kosmetika a masáže 11.03.2013
Děkujeme Vám za doporučující komentář a jsme moc rádi, že se Vám procedůry líbily a že jste si to u nás užila. Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Počítam dny do příští návštěvy

Viktorie 17.02.2013
Milé dámy, to, že jste naprosto perfektni, už asi ví mnoho zákaznic, ale že dokážete namasírovat i duši, jsem zjistila při své pondělní návštěvě. Měl by Vás navštívit každý, na koho doléhá stres a zimní deprese. Počítam dny do příští návštěvy.

Re: Počítam dny do příští návštěvy

Kosmetika a masáže 17.02.2013
Děkujeme Vám za Vaši přízeň a jsme moc rádi, že se u nás cítíte dobře. Snažíme se, aby si u nás zákaznice a zákazníci odpočinuli a jsme moc rádi, že se nám to daří. Moc se na Vás těšíme.

SOS

Viktorie 03.02.2013
SOS můj život je ve Vašich rukách !!! Tři týdny bičovaná větrem ze Sahary jsem při intenzivní práci snila o okamžiku, kdy se odevzdám do Vaší zázračné péče. Jedině pod Vašima rukama se mi vrátí svaly na původní místo a možná , že se mi dík kosmetice vzpamatuje i část hlavy, kde jsem mívala obličej.

Re: SOS

Kosmetika a masáže 03.02.2013
Vítáme Vás zpět doma! Všechno opravíme, vyléčíme a dáme do pořádku. Kdybyste chtěla, tak můžete přijít dnes od 15 hod. na masáž a na kosmetiku příští týden. BUdeme se na Vás moc těšit!

Zázraky se dějí!

Viktorie 03.02.2013
Opět se hluboce skláním před Vaší schopností potěšit tvář, tělo i duši . Díky za perfektní ošetření . Cítím se o 718 měsíců mladší.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek

Kontakt

Kosmetika, masáže a regenerační služby U Půjčovny 9
Praha 1
11000

+420721622631
melnit@seznam.cz